Кюстендил 1:0 Балкан (Ботевград), гол от съблекалнята – гледайте на живо!

Кюстендил и Балкан (Ботевград) играят при 1:0 в един от най-интригуващите двубои от първия кръг на Югозападната Трета лига. Виктор Анастасов откри резултата още в първата минута. Срещата на стадион „Осогово“ може да бъде проследена пряко по Sportal TV и Sportal.bg.

Мачът започна отлично за домакините, които откриха резултата още преди да бяха изминали 60 секунди. „Сините“ организираха добро нападение отляво, след което последва центриране към наказателното поле, а там на точното място се озова Виктор Анастасов, който стреля от движение и не остави шансове за намеса на противниковия страж.

Малко по-късно Иван Марчев нанесе удар извън наказателното поле, който обаче попадна право в ръцете на Васил Вълчев. В седмата минута гостите отговориха с изстрел с глава на Калоян Бонев, който обаче бе твърде слаб и не затрудни вратаря на Кюстендил.

Кюстендил 1:0 Балкан (Ботевград)

1:0 Виктор Анастасов (1)

Стартови състави:

Кюстендил: 1. Александър Михайлов, 87. Евгени Гроздин, 3. Евгени Зюмбулев, 71. Майкъл Георгиев, 22. Адриян Бачовски (К), 18. Иван Марчев, 88. Божидар Христов, 8. Виктор Анастасов, 10. Любослав Любомиров, 80. Христо Радков, 11. Марио Евтимов;

Балкан (Ботевград): 98. Васил Вълчев, 14. Давид Ганчев, 6. Дейвид Йорданов, 8. Емил Колев (К), 20. Марио Войнов, 15. Калоян Бонев, 19. Павел Петков, 9. Здравко Атанасов, 7. Йордан Дамянов, 17. Александър Асенов, 11. Димитър Руйчев.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.