Голово шоу в Разград и победа за Пирин

Отборът на Пирин (Благоевград) постигна труден, но много важен успех с 3:2 над Лудогорец II в мач от 11-ия кръг на Втора професионална лига.

Домакините откриха резултата в четвъртата минута, когато Хюсеин Кельовлуев бе точен. В 15-ата минута Христо Петров изравни, а в 26-ата минута Валентин Йосков направи пълен обрат.

Девет минути по-късно обаче Методий Стефанов наказа „орлетата“, но в последните секунди на първата част Александър Дюлгеров отбеляза гол и донесе трите точки за своя тим.

По този начин Пирин остава категоричен лидер в класирането с 29 пункта. Лудогорец II има осем точки по-малко.