Целье и Слован размениха ранни голове, но оставиха развръзката за реванша

Отборите на Целье и Слован (Братислава) не излъчиха победител в първия мач помежду си от втория предварителен кръг на Шампионската лига. Срещата завърши при резултат 1:1, като домакините повече има за какво да съжаляват.

Целье поведе още в 7-ата минута чрез Лука Бобичанец, но само четири по-късно Слован възстанови равенството с гол на Давид Стрелец.

В 31-вата минута гостите останаха в намален състав, след като Кириакос Савидис си изкара червен картон. Въпреки това домакините така и не успяха да материализират численото си предимство и трябваше да се задоволят само с равенството.

Този резултат оставя реванша отворен, като в Братислава със сигурност трябва по един или друг начин да бъде излъчен победител. Ответният мач е на 30 юли.