Пирин (Благоевград) надви Банско в последната си контрола

Пирин (Благоевград) победи Банско с минималното 1:0 в последната контрола от лятната предсезонна подготовка за „орлетата“. Голът падна в 44-ата минута след ефектно изпълнение с глава на новото попълнение Йосков.

Първото полувреме беше двуостро, като и двата отбора създаваха ситуации. Преди гола в края на полувремето удобни положения да отбележат имаха Динев и голмайсторът Йосков.

Поради контузия в 20-та минута Христо Петров бе заменен преждевременно от Мартин Георгиев.

През втората част, за втори жълт картон бе изгонен халфът на домакините Роман Родопски. Най-чистите положения след полувремето за Пирин се откриха пред Шахалил и Ботнари, а Евгени Георгиев стреля опасно от фаул в самия край на мача.

Последвайте каналите ни в:

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!