Фюлкруг: На 90 минути сме от „Уембли“

Нападателят на Борусия (Дортмунд) Никлас Фюлкруг бе героят за своя тим при успеха с 1:0 над Пари Сен Жермен, след като отбеляза единствения гол в мача. Той обаче знае, че това е само първото полувреме от сблъсъка и предстои тежък реванш. Все пак голмайсторът се радва, че отборът му е само на 90 минути от финала на „Уембли“.

„Атмосферата бе невероятна. Винаги е приятно да вземеш преднина от 1:0, но днес трябваше и да страдаме доста. Имаше моменти, в които ни поставиха под сериозно напрежение. Това е неизбежно срещу толкова силен съперник. Сега сме на полувремето. На 90 минути сме от „Уембли“. Трябва да останем смирени“, заяви Фюлкруг.