Локо (Горна Оряховица) прегази Боруна

Лидерът Локомотив (Горна Оряховица) разгроми гостуващия му Боруна (Царева ливада) със 7:1 и вече е само на крачка от професионалния футбол. Срещата е от 25-ия кръг на Северозападната Трета лига. „Железничарите“ нокаутираха съперника с пет гола за половин полувреме. Първите два реализира Георги Колев само за 180 секунди – 15-а и 18-ата минута. В 22-ата се разписа младия Кристиян Дечев.

Мариян Иванов вкара в 34-ата минута. В 38-ата точен беше и Кристиян Райчев. Малко след почивката Иванов пак разтресе мрежата на съперника. Александър Скорчев реализира победното попадение за Боруна в 80-ата минута. Секунди преди края Димитър Байдаков вкара седмия гол за Локо.