Борнемут победи и изпревари Уулвърхамптън

Борнемут се изкачи в горната половина на класирането на Премиър лийг след минимална победа с 1:0 при гостуването на Уулвърхамптън. Антоан Семеньо отбеляза единствения гол за „черешките“, които събраха 45 точки и изпревариха днешния си съперник. Ганаецът се разписа малко преди почивката. В последните 10 минути Борнемут беше с човек по-малко заради червения картон на Милош Керкез, но издържа на натиска на „вълците“.

Гостите прекъснаха серия от три мача без победа, а Уулвс се намира в криза и няма успех в последните си шест двубоя в Премиър лийг. Съставът на Гари О’Нийл е 12-и в подреждането.