Красимир Ангарски и Виктория Груйовска – шампиони на регионално до 10 г. в София

Красимир Ангарски (ТК „Левски“, гр.София) и Виктория Груйовска (ТК „Некст Джен“, София) спечелиха първите места на Регионален турнир по тенис за момчета и момичета до 10 г. в София. Напреварата от календара на БФТенис се проведе на кортовете на ТК „15:40“.

Във финала при момчетата Красимир Ангарски (ТК „Левски“, гр.София) победи с 4:0 Георги Минков ( ТК „15:40“, гр.София). В мач за третото място Иван Манделев (ТК „Кърджали“, Кърджали) се наложи с 4:2 над Симеон Димитров (ТК „Локомотив 1929“, София).

Във финала при момичетата Виктория Груйовска (ТК „Некст Джен“, София) победи с 4:1 Адриана Василева (ТК „Бароко Спорт“, гр.София). В спор за третото място Дария Василева (ТК „Виа Тенис Стар“, гр.София) се наложи с 4:2 над Дениз Николчева (ТК „Бароко Спорт“, гр.София).

Във финала на утешителната надпревара при момчетата Алекс Алаши (ТК „Некст Джен“, София) победи с 4:2 Калоян Симов (ТК „Некст Джен“, София).