Кавани с хеттрик при обрат на Бока Хуниорс

Бившият нападател на Пари Сен Жермен и Манчестър Юнайтед Единсон Кавани се отчете с хеттрик за Бока Хуниорс при победата над Белграно с 3:2. Гостите излязоха напред в резултата в 21-ата минута с попадение на Лукас Джулиано Пасерини, но грандът от Буенос Айрес постигна пълен обрат през втората част с попаденията на уругваеца в 63-ата, 73-ата и 79-ата минути. Той изравни малко след изминаването на час игра от дузпа, в при второто му попадение първоначално бе вдигнат флаг за засада, но впоследствие след преглед на ситуацията с ВАР то остана. Матиас Марин вкара последното попадение в срещата. Това бе едва трета победа за Бока Хуниорс от началото на сезона и заемат петото място в група Б на местното първенство.