Елвира Краснобаева спечели пет златни медала на турнир по художествена гимнастика в Дубай

Националката Елвира Краснобаева спечели пет златни медала при жените на международния турнир по художествена гимнастика „Premium Cup“ в Дубай (ОАЕ).

Възпитаничката на Светлана Юриевна, която дебютира в тази възрастова група, показа отлична игра и стана шампионка в многобоя и на финалите на отделните уреди – обръч, топка, бухалки и лента. С общ сбор от 135.000 (34.267 на обръч, 36.183 на топка, 35.550 на бухалки и 29.000 на лента) българката завоюва всички златни отличия.

Съдия за България на това състезание беше Рада Вражева. Главен съдия на турнира е Християна Тодорова, генерален секретар и член на Техническия комитет към Европейската гимнастика.