Тунис не спечели и втория си мач на Купата на Африка

Тунис и Мали не успяха да се победят в двубой от група “Е” на Купата на африканските нации – 1:1. Съперниците си размениха по едно попадение преди почивката, а след нея направиха доста пропуски. По-доволни от резултата със сигурност са малийците, които събраха 4 точки и до голяма степен си гарантираха участие във фазата на директните елиминации. Тунис пък ще трябва да гони задължителна победа срещу Южна Африка в последния кръг.

Футболистите на Мали имаха сериозна подкрепа по трибуните на стадиона в Корхого и поведоха още в 10-ата минута. Точен беше Ласин Синайоко. Нападателят на Оксер получи подаване от Камори Думбия, влезе в наказателното поле и стреля по диагонала, а гредата помогна на топката да влезе във вратата зад Бехир Бен Саид.