Треньорът на Монца пред Sportal.bg: Страхотна атмосфера! Беше много труден мач, особено в първите два гейма

Треньорът на италианския Минт Веро Волей (Монца) Масимо Екели коментира след победата над Левски София с 3:0 гейма в първия мач от 1/4-финала на „Чалъндж къп“ тази вечер, че атмосферата е била страхотна и, че е била много трудна среща, особено в първите два гейма. Ето още какво сподели Екели пред медиите, сред които и Sportal.bg и Sportal TV, след мача:

„Беше много труден мач, особено в първите два гейма. Поздравления за пълната зала на Левски, публиката наистина им помагаше много. Що се отнася до първия гейм, може би сервиса и тази серия на Льопки, която направи, донякъде разколеба силния старт на Левски. Ние имахме много проблеми, като дори и някои играчи не пътуваха с нас, но се справихме и се радвам, че постигнахме този резултат. Със сигурност имах някои притеснения в първия гейм, както казах, ако не беше тази серия на Льопки. Трябваше да заменя и разпределителя Петър Вишич, който е с температура, и трябваше да влезе Фернандо Крелинг – Качота, който също не се чувства добре. Но определено първия гейм беше този, в който се чувствахме най-разклатени и можеше да го загубим“, призна Екели.