Много въпросителни преди реванша в двойката, която ще определи следващия съперник на Левски или Шкупи

Евентуалният съперник на Левски в третия квалификационен кръг не е много близо до изясняване след първия мач между Апоел (Беер Шева) и Панавежис. Израелският тим спечели домакинството си с 1:0. Единственото попадение в мача реализира Шай Елиас в 35-ата минута.

Първото по-сериозно положение в мача беше за гостите, които започнаха по-добре срещата. От средата на първата част Апоел започна да контролира мача и създаде някои положения. След ъглов удар домакините откриха резултата.

Апоел имаше предимство след почивката, но не стигна до втори гол и взе крехка преднина преди реванша в Литва.