Черноморец (Бургас) надви Бдин в сблъсъка на новаците

Черноморец (Бургас) победи с 2:1 Бдин (Видин) в двубой от втория кръг на Втора лига. Бургазлии успяха да вкарат две попадения през първото полувреме, като до 27-ата минута водеха с 2:0 след попадения на Венцислав Гюзелев от дузпа (9’) и Петър Патев (27’). В началото на втората част Цветомир Тодоров върна един гол за видинци, но това не се оказа достатъчно.

Така “акулите” стигнаха до първата си победа през тази кампания и добави първи точки към актива си. Бдин от своя страна след равенството в първия кръг сега записва нов неуспех и остава без победа.