Малтийци объркаха сметките и на Марибор

След като по-рано днес един от словенските представители в Лигата на конференциите в лицето на Домжале претърпя тежко поражение с 1:4 у дома от малтийския Балзан, сега и грандът Марибор се измъчи с друг малтийски представител Биркиркара. Срещата завърши при резултат 1:1, като домакините с доста усилия се добраха до равенството.

Биркиркара поведе през първото полувреме с гол на Пол Мбонг в 31-вата минута.

Марибор се добра до равенството в 67-ата минута на втората част, като точен бе Иван Бърнич, който се разписа от дузпа.

Със сигурност Марибор очакваше доста по-добър турнирен резултат и ще има много работа за вършене в реванша в Малта, ако иска да продължи напред. Биркиркара пък ще се надява домакинското предимство да му помогне да спечели втория мач и да елиминира по-именития си съперник.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.