Бенковски (Исперих) тръгна с изразителна победа

Бенковски (Исперих) надви Шумен 2007 U17 с 4:0 в първа приятелска среща на двата отбора от началото на подготовката. Юношеският тим на гостите поддържаше равновесието през първото полувреме. В края му обаче допусна Хакан Шукрю да им вкара гол. Шуменци, които току що започнаха тренировъчен процес се измориха и логично домакините доминираха след почивката. Делян Миков удвои с глава в началото на втората част. Шукрю направи резултата класически в 69-ата минута. Юмер реализира четвъртото попадение малко преди края.

Carlsberg „Домът на Феновете“ е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето съдържание и да участвате в нашите игри за страхотни награди.