Макаби (Тел Авив) отнесе сръбския Вождовац на турнира Botev Cup

Отборът на Макаби (Тел Авив) победи Вождовац с 3:1 в двубой от международния юношески турнир Botev Cup. И четирите попадения в срещата паднаха през второто полувреме, а мачът бе предаван пряко по Sportal TV и Sportal.bg.

Преди почивката двата отбора бяха равностойни и липсваха опасни положения пред вратарите. Закономерно резултатът след първите 40 минути бе 0:0.

Още преди да бяха изминали 120 секунди след почивката израелците поведоха. Влезлият от резервната скамейка Нуда Бали отправи страхотен удар към далечния ъгъл и не остави шансове на противниковия страж.

В 56-ата минута Мандич засече центриране отдясно и възстанови равенството в двубоя. Последваха много силни минути за Макаби, но от чисти позиции на няколко пъти футболистите пропуснаха.

В заключителните минути на срещата все пак логичното се случи и по-активният отбор стигна до победата. В 76-ата минута израелският тим организира отлична атака, при която Абу Факчи бе оставен непокрит в непосредствена близост и без проблем реализира в опразнената врата.

120 секунди по-късно Амит Зур също записа името си сред голмайсторите с майсторски удар в долния десен ъгъл на вратата, с което оформи крайното 3:1.

Снимки: „Инстаграм“